KONST / Litografier / Färglitografi 12733106

nr 1273 3106

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. "Gröna Lund", 302/360. Signerad, daterad 2000. Motivet: 46x38 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

måndag 2 september 2019
kl 18:21:41

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö