KONST / Litografier / Färglitografi 12809007

nr 1280 9007

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 344/360. Motivet: 38x44 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

måndag 7 oktober 2019
kl 18:05:53

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö