KONST / Litografier / Färglitografi 13374155
nr 1337 4155
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 217/380, korvgubbe. Motivet: 42x28cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:34:44
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström