KONST / Litografier / Färglitografi 13025273

nr 1302 5273

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Signerad, numrerad 257/3690. Motivet: 16x23 cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:03:05

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant