KONST / Litografier / Färglitografi 13025273
nr 1302 5273
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 257/3690. Motivet: 16x23 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:03:05
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant