KONST / Litografier / Färglitografi 13038359

nr 1303 8359

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, 2 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 210/360. Motivet: 35x46cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:12:54

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant