KONST / Litografier / Färglitografi 12989087

nr 1298 9087

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 26/90. Motivet: 73x50 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:41:25

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström