KONST / Litografier / Färglitografi 13327145
nr 1332 7145
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/100. Motivet: 53x72cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:17:30
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström