KONST / Litografier / Färglitografi 13162128

nr 1316 2128

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 128/150. Motivet: 68x52 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:57:45

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström