KONST / Litografier / Färglitografi 13591661

nr 1359 1661

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 155/250. Motivet: 48x62cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:58:22

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström