KONST / Litografier / Färglitografi 13169078

nr 1316 9078

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 47/100. Motivet: 74x52 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:12:26

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström