KONST / Litografier / Färglitografi 13588504

nr 1358 8504

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 99/250. Motivet: 49x66 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:09:14

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin