KONST / Litografier / Färglitografi 13073496

nr 1307 3496

Bengt Landin

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 226/350, Musse Pigg. Motivet: 37x24 cm

Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:15:23

Bengt Landin

Läs mer om Bengt Landin