KONST / Litografier / Färglitografi 14193116

nr 1419 3116

Bengt Elde

(1939-2015), Sverige

Signerad, numrerad 357/398. Färglitografi, bildmått: 25x25cm, yttermått inklusive ram: 36x29cm

Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:29:36

Bengt Elde

Läs mer om Bengt Elde