KONST / Litografier / Färglitografi 12966404

nr 1296 6404

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrerad 113/290. Motivet: 22x26 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:28:28

4/12 20:33:45 1      Vinnande bud

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson