KONST / Litografier / Färglitografi 12944043

nr 1294 4043

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), Sverige. HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 11/50, strand. Motivet: 24x40.

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:16:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson
Rörstrand