KONST / Litografier / Färglitografi 12757258

nr 1275 7258

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. "Berzeli park våren 1975". Signerad, numrerad 44/225. Motivet: 35x51 cm

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 200 kr (per 22:14:54)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:46:58

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube