KONST / Litografier / Färglitografi 12757258

nr 1275 7258

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. "Berzeli park våren 1975". Signerad, numrerad 44/225. Motivet: 35x51 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:46:58

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube