KONST / Litografier / Färglitografi 14278380

nr 1427 8380

Färglitografi

Anita C Johansson. Signerad, numrerad 47/190. Färglitografi, bildmått: 21x15cm, yttermått inklusive ram: 35x28cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:19:39