KONST / Litografier / Färglitografi 13567151

nr 1356 7151

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 43x29cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:08:48

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik