KONST / Litografier / Färglitografi 12756378

nr 1275 6378

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap med hus. Signerad, numrerad 64/99. Litografi på duk, 48x73 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:15:03

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér