KONST / Litografier / Färglitografi 12756378

nr 1275 6378

Anders Palmér

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), Sverige. Landskap med hus. Signerad, numrerad 64/99. Litografi på duk, 48x73 cm

Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:15:03

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Palmér

Läs mer om Anders Palmér