KONST / Litografier / Färglitografi 12848179

nr 1284 8179

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Slussen, PT. Signerad, daterad 1980. Motivet: 34x37 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:03:55

25/10 08:42:31 1      150 kr
26/10 10:23:58 2      Vinnande bud

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin