KONST / Litografier / Färglitografi 12848179

nr 1284 8179

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Slussen, PT. Signerad, daterad 1980. Motivet: 34x37 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:03:55

25/10 08:42:31 1      150 kr
26/10 10:23:58 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin