KONST / Litografier / Färglitografi 13581662

nr 1358 1662

Albert Johansson

(1926-1998), Sverige

Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, numrerad 46/90. Motivet: 40x53cm

Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:25:51

Albert Johansson

Läs mer om Albert Johansson