KONST / Litografier / Färglitografi 13404625

nr 1340 4625

Albert Johansson

(1926-1998), Sverige

Färglitografi, Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, numrerad 75/90. Motivet: 42x50 cm

Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.

måndag 10 augusti 2020
kl 18:21:41

Albert Johansson

Läs mer om Albert Johansson