KONST / Litografier / Färglitografi 13027055

nr 1302 7055

Åke Westin

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Åke Westin (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 194/770, Järntorget Stockholm. Motivet: 34x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:41:22

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Åke Westin

Läs mer om Åke Westin