KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13862050
nr 1386 2050
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Signerad, numrerad 27/40. Motivet: 5x5,5, yttermått inklusive ram: 24x22 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:03:34
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
22 mar