KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13862050

nr 1386 2050

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Signerad, numrerad 27/40. Motivet: 5x5,5, yttermått inklusive ram: 24x22 cm

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:03:34

  • Tema
  • 22 mar

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman