KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12837008

nr 1283 7008

Roberto Matta

(1911-2002), Frankrike

Färgetsning, Roberto Matta (1911-2002), Frankrike. Signerad, numrerad 131/150. Motivet: 40,5x54,5 cm

Roberto Matta, född i Santiago 1911, död 2002, chilensk målare.

Utrop:

3.000 kr - 4.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:30:05)
Uppdatera
Visning

fredag 18/10, lördag 19/10, söndag 20/10 och måndag 21/10

Auktionen
avslutas:

måndag 21 oktober kl 20:28:53

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 okt

Roberto Matta

Läs mer om Roberto Matta