KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12191385

nr 1219 1385

Pierre Marie Brisson

(f. 1955), Frankrike

Färgetsning, Pierre Marie Brisson (f. 1955), Frankrike. Signerad, numrerad 39/75. Motivet: 55x44 cm

Pierre Marie Brisson, fransk bildkonstnär född 1955.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:45:59

24/11 17:15:20 1      300 kr
26/11 08:56:54 2      Vinnande bud

Pierre Marie Brisson

Läs mer om Pierre Marie Brisson