KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13152027

nr 1315 2027

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 6/100. Oramat löst blad. Bladets mått: 64x80 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:02:01

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander