KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13162028

nr 1316 2028

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Potatis. Signerad, numrerad 35/40, Motivet: ca 49x63 cm. Bladets mått: ca 63x77 cm, oramat löst blad

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:11:00)
Uppdatera
Visning

fredag 27/3, lördag 28/3, söndag 29/3 och måndag 30/3

Auktionen
avslutas:

måndag 30 mars kl 18:43:25

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander