KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13056261

nr 1305 6261

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Paradis II", 1989. Signerad, numrerad 68/90. Haskel 226. Oramat löst blad, bladets mått: 87x68 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:07:08

3/2 17:52:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander