KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13056261

nr 1305 6261

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Paradis II", 1989. Signerad, numrerad 68/90. Haskel 226. Oramat löst blad, bladets mått: 87x68 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:07:08

3/2 17:52:01 1      Vinnande bud

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander