KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847033

nr 1284 7033

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Kvinna. PT. Signerad. Motivet: 50x63

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:51:59

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander