KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847033

nr 1284 7033

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. Kvinna. PT. Signerad. Motivet: 50x63

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:51:59

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander