KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847058

nr 1284 7058

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Pär Gunnar Thelander (f. 1936), Sverige. "Händer". EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 49x63 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:13:59

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander