KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769314

nr 1276 9314

Jorgo Krallis

(f. 1937)

Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 83/125,1979. Motivet: 26x29 cm

Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:44:57

Jorgo Krallis

Läs mer om Jorgo Krallis