KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152017

nr 1315 2017

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Etsning, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 133/250, bladets mått: 57x77 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:59:32

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí