KONST / Oljemålningar / Collage 13161422

nr 1316 1422

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Collage, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), Sverige. Signerad, daterad 1968. Mixed media collage, 52x35 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:37:48

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt