bakg

  ÖVRIGT / Speglar / Bordsspegel 12916127



*

nr 1291 6127


Bordsspegel

nysilver. Höjd: 33 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 november 2019
kl 20:18:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
21/11 11:43:48 1      300 kr
25/11 15:57:06 2      600 kr
25/11 20:01:16 3      400 kr
25/11 20:01:16 2      450 kr (Budbetjänt)
25/11 20:01:39 3      600 kr
25/11 20:01:39 2      600 kr (Budbetjänt)
25/11 20:01:52 3      700 kr
25/11 20:12:50 2      800 kr
25/11 20:13:32 3      Vinnande bud
25/11 20:14:08 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
  • Läs mer...
Nysilver
Legering av koppar, mässing och nickel. Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS. Nysilver kan även vara ett begrepp för när tex bestick är pläterade med silver i ytan och har billigare metaller i stommen.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsspegel nysilver pläter speglar
  • 9484 Solspegel
    diameter: 48 cm
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 december kl 18:38
  • 1142 Spegel
    + Borste, silver, England. Längd: 23-26cm
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 december kl 19:15
  • 8661 Spegel
    Furu, 133x82 cm
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 december kl 19:31
  • 9475 Spegel
    Gustaviansk stil, 1800-tal, bemålad. Höjd: 74 cm
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    9 december kl 18:52




Ladda ner broschyr