KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13385025

nr 1338 5025

Blyerts

Oidentifierad konstnär. Porträtt, Signerad Uggla. Motivet: 17x12 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:10:03