KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13407227

nr 1340 7227

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Vas. Ej signerad. Motivet: 37x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:55:49

7/8 20:39:33 1      150 kr
9/8 15:02:08 2      Vinnande bud