KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491561

nr 1349 1561

Lambert Werner

(1900-1983), Sverige

Blandteknik, Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Signerad, daterad 1964,64x97 cm

Lambert Werner, svensk målare och skulptör född i Stockholm år 1900, död 1983.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:47:33

Lambert Werner

Läs mer om Lambert Werner