KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14277275

nr 1427 7275

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Komposition med tjur. Signerad, blandteknik, 1971,74x120, yttermått inklusive ram: 85x132 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:19:07

19/10 07:54:01 1      Vinnande bud

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson