KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12914357
nr 1291 4357
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Blandteknik, Signerad, numrerad 70/75. Motivet: 69x50 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
måndag 25 november 2019
kl 20:58:49
James Coignard
Läs mer om James Coignard