KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12825578

nr 1282 5578

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

Blandteknik, Harry Kampf (1926-1989), Sverige. Motiv från Kaj. Signerad. Diameter: 41 cm

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:31:43

21/10 01:13:41 1      Vinnande bud

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf