KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12931012

nr 1293 1012

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Blandteknik, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Inför demonstrationen. Monogramsignerad, daterad -77, mixed media, 32x27 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:44:48

     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg