KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12931012

nr 1293 1012

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Blandteknik, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. Inför demonstrationen. Monogramsignerad, daterad -77, mixed media, 32x27 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:44:48

     600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg