KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185266

nr 1318 5266

Bo E Lundquist

(f. 1937), Sverige

Blandteknik, Bo E Lundquist (f. 1937), Sverige. Signerad, 100x68 cm

Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:29:43

4/4 11:23:06 1      Vinnande bud

Bo E Lundquist

Läs mer om Bo E Lundquist