KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12815239

nr 1281 5239

Åsa Åkerström

(1925-2012), Sverige

Blandteknik, Åsa Åkerström (1925-2012), Sverige. Lofoten. Signerad, daterad 1985, ca 39x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:20:08

Åsa Åkerström

Läs mer om Åsa Åkerström