KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13051142

nr 1305 1142

Solveig Hammarstedt

(f. 1928), Sverige

Akvareller, 4 st, Solveig Hammarstedt (f. 1928), Sverige. Troll. Signerad. 27x32 cm

Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:19:01

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Solveig Hammarstedt

Läs mer om Solveig Hammarstedt