KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13051142

nr 1305 1142

Solveig Hammarstedt

(f. 1928), Sverige

Akvareller, 4 st, Troll. Signerad. 27x32 cm

Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:19:01

Solveig Hammarstedt

Läs mer om Solveig Hammarstedt