KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13521466

nr 1352 1466

Ryno Frieberg

(f. 1920), Sverige

Akvarell, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Signerad, daterad 1983, blommande träd. Motivet: 23x31 cm

Ryno Frieberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1920.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 18:37:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg