KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13524204

nr 1352 4204

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Vårflod i Gysinge. Ej signerad. Akvarell, 26x37 cm

måndag 5 oktober 2020
kl 18:30:53