KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13767182

nr 1376 7182

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, landskap, 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:09:40

31/1 23:29:24 1      Vinnande bud