KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13453013

nr 1345 3013

Jacob Hägg

(1839-1931), Sverige

Akvarell, Jacob Hägg (1839-1931), Sverige. "Minne från Reval 1899" (Tallin). Signerad, daterad 1901,66x50 cm

Utrop:

12.000 kr

Såld:

31.000 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:42:35

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Jacob Hägg

Läs mer om Jacob Hägg