KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12767297

nr 1276 7297

Akvarell

FP Dawson, kust med båtar, signerad. Motivet: 12x20 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:12:08

18/9 17:24:34 1      Vinnande bud